KPN telefooncentrale Amsterdam

| 24-03-2023
In Amsterdam staat op de hoek van de Middenweg en de Kamerlingh Onneslaan de voormalige KPN telefooncentrale. Dit gebouw wordt gerenoveerd en getransformeerd tot verschillende woningen, bedrijfsruimten en horecalocaties.
Op het bestaande gebouw wordt een extra verdieping gebouwd. Deze verdieping bestaat voornamelijk uit aluminium vliesgevels i.c.m. natuurstenen kolombekleding en horizontale kaders. De natuursteen hiervoor wordt een lichte granietsoort. Het gaat hier om 530 m2 kolom- en gevelbekleding en ca. 280 m1 massieve banden en penanten.
Naast de kolommen en gevels gaan wij in het gebouw ook vensterbanken leveren en monteren. Deze worden gemaakt van Portugees Kalksteen en in totaal zal dit ca. 305 m1 aan te monteren natuursteen zijn.
We zijn op dit moment gestart met de engineering van het project. Naar schatting zullen wij in november starten met de montage en zal het project eind maart 2024 gereed moeten zijn.
Via onze social media kanalen zullen we jullie op de hoogte houden van dit project door middel van foto’s.
Meer weten of interesse? Neem contact met ons op!